Niestandardowe zamówienia

Wszystkie produkty szyte przez nas są wykonywane ręcznie, w związku z tym istnieje możliwość wykonania przedmiotu na indywidualne zamówienie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zamówieniem przedmiotu w innym kształcie, wielkości czy kolorystyce prosimy o kontakt mailowy:  sklep@kreatywnachatka.pl

Czas realizacji zamówienia

W sklepie Kreatywna Chatka oferujemy dwa typy towarów:

1. przedmioty gotowe, dostępne w magazynie.

2. przedmioty szyte przez nas, wykonywane na indywidualne zamówienie.

Towary z pierwszej kategorii wysyłane są w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub w przypadku płatności za pobraniem od potwierdzenia zamówienia. Przedmioty te mają w szczegółach produktu podaną informację "Wysyłka w 24 godziny".

Pozostałe przedmioty są wykonywane na indywidualne zamówienie i praca nad ich realizacją może trwać do 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, a w przypadku płatności za pobraniem od potwierdzenia zamówienia. Zawsze jednak staramy się wysłać zamówienie jak najszybciej jest to możliwe.

W przypadku zakupu przedmiotów z różnych kategorii wysyłka następuje po skompletowaniu całości zamówienia.

Do powyższych terminów należy doliczyć czas dostawy przesyłki: kurier (+ 1-2 dni robocze), paczkomaty (+ 1-3 dni robocze), Poczta Polska przesyłka priorytetowa (+ 1-3 dni robocze), Poczta Polska przesyłka ekonomiczna (+ 3-5 dni robocze).

 

*** Oferujemy możliwość zapakowania zakupionych towarów na prezent i wysłania ich bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji napisz adnotację w komentarzu do zamówienia.*** 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl